Güzel Evler / Sefaköy

Biz Sizi Arayalım

yükleniyor..

 • Güzel Evler, iki blok halinde,1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 100 daireden oluşan, kapalı otoparkı,24 saat güvenlik sağlanması için altyapısı, çocuk oyun parkı, site sakinlerinin kullanımı için düzenlenmiş-peyzajı yapılmış iç bahçesi olan bir sitedir.Daireler doğalgaz yakıtlı merkezi ısıtma sistemi ile ısınma ve 24 saat sıcak su ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mutfaklar, mutfak dolapları, ankastre fırın, ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz monte edilmiş olarak teslim edilmektedir.Her blokta iki adet jeneratör destekli, elektrik kesilmesi durumunda da hizmet verecek asansör bulunmaktadır.Binalarımız tamamen deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmektedir. 150 tonluk yangın ve kullanma suyu deposu bulunmaktadır.Kapalı ve açık otopark alanlarıyla, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve onbeş dükkandan oluşan Yeni Çarşı da imar planları doğrultusunda değişen ve hızla gelişen bölgede müthiş bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

  Güzel Evler, iki blok halinde, havalimanına yakın 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 100 daireden oluşan, kapalı otoparkı,24 saat güvenlik sağlanması için altyapısı, çocuk oyun parkı, site sakinlerinin kullanımı için düzenlenmiş ve peyzajı yapılmış iç bahçesi olan bir sitedir. Daireler doğalgaz yakıtlı merkezi ısıtma sistemi ile ısınma ve 24 saat sıcak su ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mutfaklar; mutfak dolapları, ankastre fırın, ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz monte edilmiş olarak teslim edilmektedir. Her blokta iki adet jeneratör destekli, elektrik kesilmesi durumunda da hizmet verecek asansör bulunmaktadır. Binalarımız tamamen deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmektedir. 150 tonluk yangın ve kullanma suyu deposu bulunmaktadır. Kapalı ve açık otopark alanlarıyla, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve onbeş dükkandan oluşan Yeni Çarşı da imar planları doğrultusunda değişen ve hızla gelişen bölgede müthiş bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

 • Değişen ve yenilenen Küçükçekmece – Sefaköy’de Güzel Evler Yeni Çarşı kapalı ve açık otopark alanlarıyla müthiş bir yatırım fırsatıdır.

  Değişen ve yenilenen Küçükçekmece – Sefaköy’de Güzel Evler Yeni Çarşı kapalı ve açık otopark alanlarıyla müthiş bir yatırım fırsatıdır.

 • Adnan Kazmaoğlu Mimarlık tarafından mimari tasarım hizmetleri verilen Güzel Evler konut ve ticaret projesi modern ve estetik mimarisi ile gelişen, yükselen bölgenin yeni çizgisi olmaya aday.

  Adnan Kazmaoğlu Mimarlık tarafından mimari tasarım hizmetleri verilen Güzel Evler Konut ve Ticaret projesi modern ve estetik mimarisi ile gelişen, yükselen bölgenin yeni çizgisi olmaya aday. Güzel Evler Mimar Adnan Kazmaoğlu konut projelerine yeni bir referans olmuştur.

 • Güzel Evler çocuk oyun parkında çocuklarınız ömür boyu sürecek dostlukların temelini atacak ve paylaşmayı öğrenecek , yaşıtlarıyla birlikte açık havada oynamanın tadına varırken aklınız onlarda kalmayacak.

  Güzel Evler Çocuk Oyun Parkı: Güzel Evler çocuk oyun parkında çocuklarınız ömür boyu sürecek dostlukların temelini atacak ve paylaşmayı öğrenecek , yaşıtlarıyla birlikte açık havada oynamanın tadına varırken aklınız onlarda kalmayacak.

 • Güzel Evler A Blok Yeni Çarşı: Değişen ve yenilenen Küçükçekmece – Sefaköy’de Güzel Evler Yeni Çarşı kapalı ve açık otopark alanlarıyla müthiş bir yatırım fırsatıdır.

  Değişen ve yenilenen Küçükçekmece – Sefaköy’de Güzel Evler Yeni Çarşı kapalı ve açık otopark alanlarıyla müthiş bir yatırım fırsatıdır.

 • Güzel Evler kaliteli peyzaj alanları ve bahçesi ile özlediğiniz komşuluk ilişkilerini yeniden yaşamanıza imkan sağlıyor.

  Güzel Evler İç Bahçe: Güzel Evler kaliteli peyzaj alanları ve bahçesi ile özlediğiniz komşuluk ilişkilerini yeniden yaşamanıza imkan sağlıyor.